Odporučte a zarábajte

Odporučte sofia.sk a získajte
kredit 5 €

Odporučte a zarábajte

Odporučte sofia.sk kamarátovi a my Vám do 21 dní od jeho prvého nákupu pripíšeme kredit 5 € na ďalší nákup.

Pre získanie unikátneho kódu sa prosím prihláste.

Prihlásenie

Odporučte e-shop sofia.sk svojej kamarátke

  1. Radi u nás nakupujete a máte kamarátku, ktorej by sa náš sortiment mohol páčiť? Odporučte jej náš e-shop zo svojho účtu v časti Moja peňaženka zdieľaním unikátneho odkazu.
  2. Ak vaša kamarátka s použitím tohto odkazu u nás nakúpi, dostanete e-mail a po uhradení jej objednávky nájdete v časti Moja peňaženka kupón, ktorý bude aktívny po 21 dňoch od zaplatenia jej objednávky.
  3. Po tomto termíne dostanete e-mail o aktivovaní alebo neaktivovaní kupónu (v prípade vrátenia objednávky, kupón aktivovaný nebude).
  4. Svoj aktivovaný kupón vo výške 5 € budete môcť využiť pri ďalšom nákupe v našom e-shope. Kupón je platný 3 mesiace od jeho aktivácie.

O stave kreditov máte prehľad v časti Moja peňaženka. Kupón sa generuje pri prvom nákupe nového, doposiaľ neregistrovaného zákazníka. Kupón v hodnote 5 EUR môžete po jeho aktivácií použiť pri nákupe v našom e-shope a platí na všetky značky šperkov a hodiniek 3 mesiace od aktivácie. O nákupe, aktivácii či blížiacej sa expirácii kupónu budete priebežne informovaní e-mailami.