Prečo Sofia

Sme najväčším predajcom PANDORA na Slovensku

SOFIA je autorizovaným predajcom šperkov PANDORA na Slovensku. Pandoru predávame už od jej vstupu na slovenský trh v roku 2009.

Prevádzkujeme špecializovanú predajňu značky PANDORA 

Nájdete tu všetky kolekcie tejto značky a samozrejme nesmie chýbať aj vyškolený personál. Predajňu Pandora nájdete v bratislavskom Auparku na prízemí.

E-SHOP PODPORENÝ PREDAJŇAMI

Náš e-shop je podporený 13 predajňami SOFIA a 1 značkovou predajňou PANDORA. Máme k dispozícii najväčší sklad PANDORA šperkov. V kamenných predajniach SOFIA si tovar môžete pozrieť, vyskúšať, vymeniť.

RÝCHLA DODÁVKA

Tovar v našom e-shope máme skladom. Preto vám vieme garantovať rýchle doručenie do 2-3 pracovných dni. Ak potrebujete zásielku ešte rýchlejšie, kontaktujte nás, uprednostníme ju. V Bratislave vám vieme objednávku doručiť domov aj v rámci jedného dňa.

OSOBNÝ PRÍSTUP KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE

Spoľahnite sa na naše služby zákazníkom, našou filozofiou je vyjsť zákazníkovi v ústrety. Zavolajte na INFOLINKU 0903 93 93 93 a dohodnite si individuálny postup. Budete hovoriť so “živým človekom”.

MOŽNOSŤ OBJEDNAŤ TOVAR

Našli ste niečo na PANDORA stránke, čo momentálne v ponuke nemáme alebo je vypredané? Zavolajte nám na INFOLINKU 0903 93 93 93 alebo napíšte na info@sofia.sk a váš tovar objednáme.

Sme spoľahlivá firma s 14 predajňami, ktorá garantuje kvalitu šperkov i servis

  • Sme tu pre Vás už viac ako 25 rokov
    SOFIA je firma s dlhoročnou tradíciou a s povesťou dobrého, solídneho obchodu. Máme tisíce spokojných zákazníkov. Nemusíte sa obávať, že o pol roka zanikneme a nik nevybaví vašu reklamáciu. E-shop je podporený 14 predajňami, máme k dispozícii najväčší sklad PANDORA šperkov. V kamenných predajniach SOFIA si tovar môžete pozrieť, vyskúšať, vymeniť… Na predajne sa môžete obrátiť aj v prípade záručného i pozáručného servisu.
  • Garantovaná rýdzosť striebra
    Všetky strieborné šperky na e-shope SOFIA sú z najkvalitnejšieho mincového striebra 925/1000, bez obsahu niklu. Prešli kontrolou Puncového úradu SR. Garantujeme ich rýdzosť a kvalitu.
  • Máme vlastný servis
    V našej dielni vám náš zlatník opraví/upraví akýkoľvek strieborný šperk. Stačí ho len priniesť/poslať na adresu predajne SOFIA, Obchodná ul. Bratislava. Úpravy ZDARMA poskytujeme do 30 dní od nákupu. Záručné opravy do 2 rokov sú taktiež bezplatné.

Doprava a balenie ZDARMA

Darčekové balenie šperkov máte ZDARMA. Váš šperk príde v krásnom a kvalitnom balení.

Doprava po celom Slovensku je pri nákupe od 29 € ZDARMA. Na výber máte nášho kuriéra po Bratislave, poštu alebo kuriéra DPD. Máte tiež možnosť osobného odberu na niektorej z našich predajní. Osobný odber je ZDARMA.

Tovar v našom e-shope máme skladom. Preto vám vieme garantovať rýchle doručenie do 2-4 pracovných dni. Ak potrebujete zásielku ešte rýchlejšie, kontaktujte nás, uprednostníme ju. V Bratislave vám vieme objednávku doručiť domov aj v rámci jedného dňa.

Volajte INFOLINKU 0903 93 93 93.

Nákup si môžete rozmyslieť do 30 dní

Na výmenu tovaru máte až 30 dní od prevzatia zásielky. Tovar nám zašlite v poistenej listovej zásielke poštou na našu adresu. Alebo využite možnosť výmeny na ktorejkoľvek predajni SOFIA, v takomto prípade si výmenu však, prosím, dohodnite vopred na našej INFOLINKE - overíme vám dostupnosť tovaru v predajni a poinformujeme personál.

Vrátenie tovaru si môžete nárokovať do 14 dní a to odoslaním tovaru naspäť, alebo pri osobných odberoch vrátením v predajni. Tovar posielajte ako poistenú zásielku na našu adresu.

SOFIA Jewelry
Čajkovského 4
811 04 Bratislava