Wählen Sie Ihre Größe

Ringgröße

tabulka-velkosti-pr

Najjednoduchšie zistíte správnu veľkosť vďaka pomôcke na meranie veľkostí, ktorú nájdete TU.

Pri rozhodovaní berte do úvahy aj fakt, že ak je prsteň tenší a jemnejší, stačí menšie číslo. Ak je prsteň hrubší a masívnejší, vyberte si väčšiu veľkosť.

Ak vám veľkosť zakúpeného prsteňa nebude sedieť, môžete ho vymeniť, prípadne vrátiť. Bližšie informácie zistíte v sekcií Vrátenie a výmena.

Ponúkame aj možnosť úpravy veľkosti našim zlatníkom. Môžete si ju dohodnúť prostredníctvom Infolinky 0903 93 93 93, mailom na info@sofia.sk alebo v chate.

 

 

 

 

 

Die Größe eines Pandora-Armbandes

Pandora-Moment-naramok

Kolekcia Moments

Veľkosť náramku PANDORA Moments určíte tak, že si k obvodu zápästia v mieste, kde náramok budete nosiť pripočítate 2 cm. Ak výsledné číslo nie je celé, zaokrúhlite ho na prvé celé číslo nahor. Mäkké hadovité náramky môžu nosením časom povoliť a roztiahnuť sa približne o 2-4 mm.

Príklad: Ak máte obvod zápästia 14,4 cm, po pripočítaní 2 cm je to 16,4 cm. Najbližšie vyššie celé číslo je 17 cm. Objednáte si teda náramok veľkosti 17 cm.

 

Pandora-Reflexions-naramok

Kolekcia Reflexions

Veľkosť náramku PANDORA Reflexions si určíte tak, že si k obvodu zápästia pripočítate 1 cm. Ak výsledné číslo nie je celé, zaokrúhlite ho na prvé celé číslo nahor.
Náramok Reflexions sa nosením a časom NEROZTIAHNE, preto treba zvoliť veľkosť náramku, ktorá vám bude vyhovovať od začiatku.

 

Pandora-Essence-naramokKolekcia Me

Veľkosť náramku PANDORA Me určíte tak, že si k obvodu zápästia v mieste, kde náramok budete nosiť, pripočítate 1 cm. Ak výsledné číslo nie je celé, zaokrúhlite ho na prvé celé číslo nahor. Ak už máte náramok Moments, zvolíte o 1 cm kratšiu veľkosť.
Náramok s referenciou 598408C00 môže nosením a časom povoliť a roztiahnuť sa o približne 2-4 mm.

 

Náramky prídu z výroby tuhšie a menej ohybné. Platí, že čím dlhší náramok je, tým je menej tuhý. Tuhosť náramku nosením povolí a náramok sa môže mierne roztiahnuť o 2-4 mm. Ako rýchlo a o koľko mm je však u každého náramku individuálne (neplatí pre pevné náramky).

Kontrola správnej veľkosti:

Nasaďte si váš nový náramok na ruku. Ak sa medzi náramok a zápästie vojdú naležato vaše dva prsty, vybrali ste si správnu veľkosť.

Ak je náramok veľký, malý, tlačí vás alebo jednoducho nosíte radšej voľnejšie náramky, môžete ho nenosený vymeniť alebo vrátiť. Bližšie informácie zistíte v sekcií Vrátenie a výmena.