Blog

Trendy-jesene_2019 11.10.2019

Pivítajte jeseň šperkom

Jesenné kolekcie svetových návrhárov sa nesú v znamení hlbokých tónov a prirodzených farieb. Prehliadky zaplavujú odtiene oranžovej, žltej, hnedej, modrozelenej, farby fialového západu slnka či jasných červených šípok. Doplnky v zlatej farbe sú stále horúcim trendom. 

Pozrime sa spoločne na šperky, ktoré vládnu nadchádzajúcej jeseni.

čítať ďalej >

Svadobne-sperky

24.7.2019

Svadobné šperky

Vybrali ste si svadobného fotografa, svadobné šaty, účes, ale čo vaše svadobné šperky? Prezradíme vám zopár cenných odporúčaní, ktoré vám pomôžu pri výbere svadobných šperkov.

čítať ďalej >

letne-trendy_leto-2019

17.7.2019

Trendové šperky - leto 2019

Teplé lúče slnka zafarbujú našu pokožku do zlatistých odtieňov, a inšpirujú nás siahnuť po odvážnejších outfitoch. V letných mesiacoch si naplno užívame ľahkosť materiálov a odhalenú pokožku, ktorá sa stáva priestorom pre ozdobenie najrôznejšími šperkami. Jemné kúsky, ktoré dominujú chladnejším mesiacom, vymieňame za nápadnejšie, ale najmä radi kombinujeme viacero šperkov. Práve na kombinácie, ktoré osviežia váš letný look, sa pozrieme bližšie.

čítať ďalej >

Typy-detskych-nausnic

08.03.2019

Typy detských náušníc

Pri výrobe detských náušníc sa rovnako ako na ich bezpečnosť, dohliada aj na funkčnosť zapínania náušníc. Na výber máme tieto typy detských zapínaní.

čítať ďalej >

Udrzba-sperkov

22.10.2015

Údržba šperkov

Vaše šperky vám budú robiť radosť o to dlhšie, o čo lepšie sa k nim budete správať. Vždy odporúčame, aby si zákazníci šperky zakladali ako posledné - to znamená až po všetkých svojich úpravách, ako sú make-up, úprava vlasov, parfumovanie - a aby si ich skladali ako prvé.

čítať ďalej >