Blog

 Zaziarte-na-plese13. 1. 2020

Zažiarte na plese

Plesová sezóna je jedným z najprestížnejších období roka. Dámy obliekajú svoje róby a súčasťou ich perfektného vzhľadu sú okrem dokonalých účesov aj vhodne zvolené doplnky a šperky. Pozrime sa spolu na šperky, ktoré z vás urobia hviezdu plesu.

čítať ďalej >

 

Tipy-na-vianocne-darceky4. 12. 2019

Tipy na vianočné darčeky

Vianoce si spájame s pohodovou atmosférou v kruhu rodiny. Vybavuje sa nám vôňa medovníčkov, teplého punču a nostalgické melódie vianočných piesní. Svojim najbližším chceme pod vianočný stromček pripraviť prekvapenie, ktoré ich poteší a bude im pripomínať, ako sú pre nás dôležití.

Ak stále neviete, čo darujete mame, sestre, dcére či mužovi inšpirujte sa tipmi, ktoré sme pre vás prichystali a ušetrite si tak predvianočný zhon.

čítať ďalej >

 Objavme-spolu-caro-zlata24. 10. 2019

Objavme spolu čaro zlata

Popularita zlatých šperkov zažila svoje vzostupy i pády. Dnes je však zlato opäť v popredí, a to hlavne pre svoje kvality. Šperkári prichádzajú s kolekciami, v ktorých sa vracajú ku klasickej žltej farbe. Veľmi obľúbeným je biele zlato, a ak chcete zažiariť niečím výnimočným, ružové zlato je to pravé.

Pozrime sa na dôvody, prečo máme tak radi tento drahý kov.

čítať ďalej >

Trendy-jesene_2019 11. 10. 2019

Pivítajte jeseň šperkom

Jesenné kolekcie svetových návrhárov sa nesú v znamení hlbokých tónov a prirodzených farieb. Prehliadky zaplavujú odtiene oranžovej, žltej, hnedej, modrozelenej, farby fialového západu slnka či jasných červených šípok. Doplnky v zlatej farbe sú stále horúcim trendom. 

Pozrime sa spoločne na šperky, ktoré vládnu nadchádzajúcej jeseni.

čítať ďalej >

Svadobne-sperky

24. 7. 2019

Svadobné šperky

Vybrali ste si svadobného fotografa, svadobné šaty, účes, ale čo vaše svadobné šperky? Prezradíme vám zopár cenných odporúčaní, ktoré vám pomôžu pri výbere svadobných šperkov.

čítať ďalej >

letne-trendy_leto-2019

17. 7. 2019

Trendové šperky - leto 2019

Teplé lúče slnka zafarbujú našu pokožku do zlatistých odtieňov, a inšpirujú nás siahnuť po odvážnejších outfitoch. V letných mesiacoch si naplno užívame ľahkosť materiálov a odhalenú pokožku, ktorá sa stáva priestorom pre ozdobenie najrôznejšími šperkami. Jemné kúsky, ktoré dominujú chladnejším mesiacom, vymieňame za nápadnejšie, ale najmä radi kombinujeme viacero šperkov. Práve na kombinácie, ktoré osviežia váš letný look, sa pozrieme bližšie.

čítať ďalej >

Typy-detskych-nausnic

8. 3. 2019

Typy detských náušníc

Pri výrobe detských náušníc sa rovnako ako na ich bezpečnosť, dohliada aj na funkčnosť zapínania náušníc. Na výber máme tieto typy detských zapínaní.

čítať ďalej >

Udrzba-sperkov

22. 10. 2015

Údržba šperkov

Vaše šperky vám budú robiť radosť o to dlhšie, o čo lepšie sa k nim budete správať. Vždy odporúčame, aby si zákazníci šperky zakladali ako posledné - to znamená až po všetkých svojich úpravách, ako sú make-up, úprava vlasov, parfumovanie - a aby si ich skladali ako prvé.

čítať ďalej >