O firme

predajna

Začiatky

V roku 1992 Sofia Farárová, ešte ako študentka VŠ, začala tvoriť ručne vyrábané šperky. Otvorila svoj prvý predajný stánok a s minimálnym kapitálom budovala svoju značku. Postupne zaraďovala do portfólia šperky od renomovaných výrobcov. Osobne vyberala tovar a dohliadala na kvalitu celého sortimentu. Vďaka tomu, že dôvera zákazníkov rástla, otvárala ďalšie prevádzky. V 90. rokoch sme v SOFIA, ako prví na Slovensku, predávali šperky zo striebra a sladkovodných perál.

SOFIA dnes

Za budovaním dôvery zákazníkov stojí zakladateľka do dnes. Sme firma s čisto slovenským kapitálom a neustále sa rozrastáme. Sieť SOFIA Jewelry dnes zahŕňa e-shop a 21 kamenných predajní:

  • 15 predajní SOFIA
  • 4 značkové predajne PANDORA
  • 1 predajňu hodiniek PRIME TIME
  • 1 svadobnú predajňu WEDDING

Nájdete u nás vlastné kolekcie zlatých a strieborných šperkov SOFIA, široký sortiment kvalitných hodiniek a niekoľko obľúbených svetových značiek šperkov ako THOMAS SABO, ROSATO, BROSWAY a iných.

Aj vďaka kvalite našich služieb sme sa stali najväčším autorizovaným predajcom svetoznámej značky PANDORA na Slovensku. V dvoch predajniach a e-shope vám tak ponúkame kompletný sortiment originálnych šperkov PANDORA (www.Pandora.net).

Ponúkame šperky a hodinky na každú príležitosť:

koralkynausniceprsteneobruckypriveskynaramkynahrdelnikysetybrosneretiazky

Okrem šperkov u nás nájdete:

hodinkysperkovnicedoplnky