Referencie

Som vernou zákazníčkou vašich kamenných predajní i internetového obchodu. Vaša obchodná značka nielen zárukou špičkovej kvality, ale aj nadmernej spokojnosti. Kvalitu Vašej značky zvyšuje aj poradenstvo jednotlivých prevádzok. Treba vyzdvihnúť nielen Vaše bezchybne služby, ale aj skvelé ceny.

Lucia R.

 Eshop sofia.sk pro mě představuje útočiště, kam si mohu jít zlepšit náladu, když na mě jdou chmury. Je to místo, kde se snoubí radost s krásou a prostor pro tužby každé ženy nebo dívky. Oceňuji ochotu personálu odpovídat na otázky, které jistě zodpovídali už mnohokrát (určítě hlavně v období akcí na šperky Pandora) , jejich profesionalitu a přátelský přístup. Jsem také velmi vděčná právě za eshop umožňující nakupovat z pohodlí domova i českým zákazníkům. Děkuji  A všem, kteří se Sofií ještě zkušenosti nemají, doporučuji, aby vyzkoušeli, jistě nebudou litovat.

Lucie V.

Dobrý deň keďže nie som z Bratislavy tak som si u vas len raz objednala a bola som milo prekvapená ako rýchlo bola moja objednavka spracovaná a dodana v uplnom poriadku tak som veľmi spokojná. A dúfam že aj naďalej bude od vás objednávať . Máte skvelé ceny a tak isto aj služby veľké ďakujem a prajem vám veľa šťastných zákazníkov.:)

Maja K.G.

Povedala by som, že kvalita firmy sa pozná hlavne podľa ľudí, ktorí v nej pracujú. V obchodoch Sofia sa mi nikdy nestalo, že by ma niektorá pani predavačka odbila, alebo sa na zákaníky tvárila kyslo, hoci väčšina zákazníčok ich prácu nedocenia. Naopak mi vždy všetky predavačky skvele poradia a vyjdú v ústrety. (y) Možno práve preto mám doma poriadnu zbierku neplánovaných šperkov, ktoré mi denne robia obrovskú radosť. A tiež je to jediný obchod na celom Slovensku, kde mi ochotne ustrážili malú neter, keď som si potrebovala na minútku odskočiť :D Takže za mňa 100 + 1! <3 Celému tímu zo srdca ďakujem za skvelý prístup, rozhodne sa k Vám budem rada vracať aj naďalej.

Jana B.

“Dobrý večer, ďakujem veľmi pekne. Už som pár krát od Vás kupoval a budem verný už len Vám, nakoľko som si objednal aj z iného obchodu, ale tak pekne som mal zabalené len od Vás. S pozdravom,”

Marcel K.

Ďakujem veľmi pekne! Ste naozaj seriózna firma, už druhá výborná skúsenosť. Budem vás odporúčať ďalej.

Anna K.

Neskutočná rýchlosť dodania wau to sa mi ešte nestalo. Krásne darčekové zabalenie jednoducho špica keby sa Vám dala dať nejaká recenzia okamžite Vám píšem 100 bodov Určite si v blízkej dobe objednám ďalšie korálky prajem ešte veľa veľa úspechov S pozdravom

Lenka S.

Chcela by som vám nesmierne poďakovať za vašu ústretovosť a snahu čo najskôr vybaviť objednávku o ktorú som vás žiadala. Som s vami nadmieru spokojná ako po stránke obchodnej tak aj po stránke ľudskej. Jednoznačne budem odporúčať všetkým svojim známym nákup šperkov jedine u vás. Kiež by v takýchto Eshopoch pracovalo viac takých ľudí, ako pracuje u vás. Ešte raz. Ďakujem.

Patricia 0.

Dnes som dostala balíček s tovarom, ďakujem veľmi pekne za úžasnú rýchlosť a zdarma a s toľkými darčekmi!!! Moje Pandorky už majú hodnotu 35 000 korún, ešte by som si to ukončila jednou zlatou, v Poprade ju nemali, tak si objednám u vás, chce to ešte trochu času. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a želám pekné nasledujúce dni.

Oľga H.

dakujem velmi pekne za skvele vybavenie. mama bola velmi dojata odporucim vas obchod a online objednavanie vsetkym svojim znamym a priatelom! naozaj som milo prekvapena skvelou spolupracou. este raz dakujem.

Nadia B.

Pandora dnes dorazila a je super! sadla mi na ruku presne ako ste to opisali.=) Som velmi spokojna a dakujem Vam, Vas eshop mi spravil velku radost ;))

Silvia M.

Dobré ránko, ďakujem. Všetko dorazilo. Vaše služby sú perfektné :)

Zuzana H.

Odporúčam e-shop sofia.sk naozaj každému… Hovorí sa, že až keď nastane nejaký problém zistíte, s kým máte tú česť… A musím uznať, že s takýmto serióznym a osobným prístupom som sa už veľmi dlho nestretla. Klobúk dolu…

Anna K.

Dobrý deň, chcel som Vám len potvrdiť, že zásielka prišla v piatok v poriadku. Ďakujem aj za jednotlive balenie ako som žiadal. Manželka bola darčekom nadšená, ja nadmieru spokojný s Vašimi službami a teším sa na našu ďaľšiu spoluprácu. Ďakujem a prajem pekný zvyšok týždňa

Pavol K.