Naše hodnoty

Šperk je emócia. Emócia, ktorá pretrvá.

Každá spoločnosť je tvorená ľuďmi a ich hodnotami. V SOFIA sme za 30 rokov vybudovali pevné piliere, na ktorých staviame náš biznis.

Ústretovosť, priateľský a nadštandardný prístup

Zákazník pre nás nie je anonymnou osobou. Vidíme ho ako milujúceho manžela, ktorý kupuje darček manželke. Rodiča, čo vyberá hodinky k promócii svojho dieťaťa, alebo dievča, ktoré si chce urobiť radosť náušnicami.

Práca nás baví a robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali. Našou úlohou je poradiť vám čo najlepšie v súlade s vašimi preferenciami. K tomu vám ako bonus pridáme ochotný a priateľský prístup. Príďte nám povedať o tom, ako sa páčil šperk, ktorý ste u nás kúpili ako darček. Radi vás uvidíme.

Potrebujete poradiť, upraviť veľkosť šperku, urýchliť doručenie objednávky alebo prispôsobiť šperk vašim predstavám? Neváhajte nás kontaktovať! Spravíme pre vás maximum.

Obráťte sa na nás a požiadajte o radu či už priamo v predajniach alebo pri nákupe v e-shope. Kolegyne na zákazníckej podpore sú vám k dispozícií denne od 8:00-21:00 na Infolinke 0903 93 93 93 alebo na info@sofia.sk.

Dôveryhodnosť a garancia

Všetky šperky a hodinky predávame minimálne s dvojročnou zárukou. U striebra a zlata garantujeme rýdzosť kovu. K drahým kameňom, perlám a značkovým šperkom u nás dostanete certifikát pravosti. Naše šperky vyrábajú len overení a kvalitní výrobcovia.

Predajom sa naša starostlivosť nekončí, ale začína. Radi vám šperky profesionálne vyčistíme, skontrolujeme, zväčšíme či zmenšíme, poskytneme záručnú aj pozáručnú opravu, ale aj odbornú radu.

Nákup si môžete rozmyslieť. Pri nákupe v e-shope môžete do 14 dní nenosený a nepoškodený tovar zaslať späť a my vám vrátime peniaze bez akýchkoľvek otázok. Do 30 dní od nákupu (v e-shope aj kamennej predajni) si môžete nenosený a nepoškodený tovar vymeniť za iný v rovnakej alebo vyššej hodnote. Výmena je možná aj za nákupnú poukážku. Bližšie informácie v sekcii Vrátenie a výmena.

Profesionalita a odbornosť

Okrem odbornej rady pri nákupe vám darček zabalíme tak, aby ste sa mohli sústrediť už len to najdôležitejšie - emóciu, ktorú chcete vyjadriť.

Predávať šperky pre nás znamená rozumieť drahým kovom, kameňom a perlám. Poznať procesy výroby a vedieť posúdiť kvalitu práce a použitého materiálu. To všetko tak, aby sme vám mohli ponúknuť najlepšiu kvalitu za najlepšiu cenu a zároveň udržali estetickú a remeselnú hodnotu našich šperkov.

Profesionalita a odbornosť  znamená pre nás neustále sa vzdelávajúci personál, vždy pripravený odborne poradiť pri výbere, údržbe či servise šperkov a pridať k tomu milý úsmev.

Úprimnosť a čestnosť

Jednorazový profit má pre nás menšiu hodnotu ako spokojný a verný zákazník. Preto sa vám nebudeme snažiť niečo predať za každú cenu. Samozrejmosťou je úplná transparentnosť cien, služieb, záruk kvality a použitých materiálov.

Nosením šperku vám navždy ostane zachytený okamih a osoba, od ktorej ste šperk dostali. Preto sme radi, ak vám naše šperky prinášajú radosť a potešenie čo najdlhšie.