NOVINKA

Pandora Čistiaci set


SKU: A002

NOVINKA

Súprava na starostlivosť obsahuje jemný tekutý čistič na šperky, podnos, obojstrannú leštiacu handričku a mäkkú kefku. Praktická súprava je špcialne vyvinutá na čistenie a starostlivosť o všetky druhy šperkov - od drahých kovov a kameňov po krištáĺ a perly.                                                                                           

Pokyny na používanie:                                                                          

Šperky ponote do tekutého čističa na dve minúty. Opláchnite vlažnou vodou a jemne osušte. Následne šperky vyleštite obojstrannou leštiacou handričkou Pandora. Bielu stranu použite na odstránenie škvřn a zafarbenie a ružovou stranou prinavráťte šperkom lesk. Na šperky Pandora Rose, Pandora Shine a iné pokované šperky používajte iba ružovú stranu leštiacej handričky. Naša špecialne navrhnutá kefka je ideálna na ostránenie prípadných nánosov nečistôt. Pri používaní najprv kefku namočte v tekutom čističi na šperky a následne pomocou mäkkých štetín vytvorte penu, ktorou jemne očistite šperky a obnovíte tak ich lesk. Opláchnite vlažnou vodou a jemne osušte. Pre väščí lesk doleštite šperky obojstrannou leštiacou handričkou Pandora.                                                    

Veko krabičky pevne uzavrite a uložte vo zvislej polohe.                                                                           Uchovávajte mimo dosohu detí. Aby vaše šperky stále žiarili.  

Skladom

Skladom


15,00 € 390 Kč


Značka

Farba
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu. Ak máte iné otázky, napíšte nám na info@sofia.sk.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime čo najskôr reagovať.

Súvisiace

Navštívené