Obdarujte ju na Deň žien

Sofia_Obdarujte-ju-na-Den-zien

8. marca oslavujeme Deň žien. V živote každého jedného z nás hrá dôležitú úlohu aspoň jedna žena. Ovplyvňuje nás a zahŕňa láskou a starostlivosťou. Povedzme svoje „Ďakujem“ najdôležitejším ženám v našom živote a obdarujme ich maličkosťou, v podobe šperku.

Mama

Mama je prvou a najdôležitejšou ženou v našom živote. Od malička je tu pre nás a zaslúži si pripomenutie toho, aká je dôležitá. Kyticu kvetov ocení takmer každá žena, avšak krása šperku nezvädne. Pri výbere darčeka sa riaďte najmä jej vkusom. Svojou krásou poteší jemný zlatý šperk alebo medailón značky ASTRA. Ak však neviete, aký typ šperku zvoliť, poobzerajte sa po symboloch matky a rodiny.

Brosway-naramokSofia-zlate-nausniceAstra-nahrdelnikSofia-zlaty-naramok

Dcéra

Čo viac rozžiari srdcia rodičov ako úsmev ich vlastného dieťaťa. Aj keď bude dcéra vo vašich očiach stále dieťaťom, je predsalen ženou. Darujte jej obľúbený náramok BROSWAY alebo jemné napichovacie náušnice, ktoré jej pripomenú vašu lásku a ženskú silu. 

Sofia-strieborny-privesokSofia-strieborne-nausniceBrosway-naramokSofia-strieborny-privesok

Stará mama

Jedny z najkrajších detských spomienok sú na chvíle u starej mamy. Sladký nedeľný koláč, teplé objatie a rozprávanie plné životných skúseností. Babka je vzorom ženy takmer v každej rodine. Poďakujme jej kvalitným šperkom. Nestarnúca krása perál či zlata si určite nájde cestu k jej srdcu.

Sofia-perlovy-privesokSofia-zlate-nausniceSofia-perlovy-naramokSofia-perlove-nausnice

Sestra

Kto má súrodenca, určite to pozná. Detské škriepky, ktoré v miernej podobe pretrvajú do dospelosti. Nemenia však nič na tom, že sestra je pre nás jednou z najdôležitejších osôb v živote. Ak máte sestru, viete, že máte vždy chápavú priateľku pripravenú pomôcť. Ukážte jej, že pri nej stojíte, a obdarujte ju šperkom. Symbol rodiny jej vždy pripomenie, že na svete nie je sama.

Pandora-koralkaBrosway-naramokSofia-strieborne-nausniceSofia-strieborny-privesok

Kamarátka

Hovorí sa, že priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme. Skutočná kamarátka stojí pri vás aj v najťažších chvíľach. Ukážte jej vďačnosť za priateľstvo, ktoré vás spája. Darujte jej šperk so symbolom nekonečna, priateľstva alebo poprajte šťastie štvorlístkom.

Sofia-strieborne-nausniceSofia-strieborny-nahrdelnikBrosway-naramokSofia-strieborne-nausnice

Partnerka

Žena, ktorá naše srdce napĺňa pohodou a spokojnosťou. Je to láska odlišná od tej materskej, ale rovnako krásna. Partnerka stojí pri vašich životných rozhodnutiach, prežívate s ňou mnoho radosti a chvíľ plných lásky. Deň žien je príležitosť, kedy jej môžete dať najavo, ako si ju vážite, nie len ako partnerku, ale najmä ako ženu. Jemný retiazkový náhrdelník alebo napichovacie náušničky sú vhodným darčekom k tomuto sviatku.

Engelsrufer-nausniceSofia-zlaty-nahrdelnikSofia-zlate-nausniceSofia-zlaty-naramok

Vždy však pamätajte na to, že úsmev je najkrajším šperkom ženy. Vyčarte jej ho preto pri každej možnej príležitosti. 

Nájdite ten pravý šperk pre ženu, ktorú chcete potešiť, v predajniach a e-shope sofia.sk