Tipy na valentínske darčeky

Deň zamilovaných sa nezadržateľne blíži. Rozmýšľali ste už nad tým, ako vašu milovanú prekvapiť? Večera pri sviečkach, kytica ruží či večerná prechádzka mestom. Myslite aj na milý darček, ktorý bude pripomienkou vašej lásky. Práve šperky sú na to ako stvorené.

Hodnotné zlato

Zlaté šperky sú populárne najmä pre svoju kvalitu a trvácnosť. Darujte hodnotu, z ktorej sa môže tešiť dlhé roky. Vďaka vašej láske, ktorú jej bude pripomínať, sa stane dôležitým kúskom jej šperkovnice. Vyberať môžete z klasického žltého, obľúbeného bieleho, ale aj romantického ružového zlata. Najvhodnejšie sú univerzálne náušnice alebo jemný zlatý prívesok. 

Sofia-prstenSofia-nahrdelnikSofia-nausniceSofia-nahrdelnik

Sofia-heart

Symbolické srdiečko

Najobľúbenejším symbolom lásky je srdce. Má jednoduchý tvar, no predsa povie mnoho. Vložte symbolicky to svoje srdce do jej rúk v podobe šperku. Vyberať môžete zo širokej ponuky šperkov od praktických náušníc, cez krásne náhrdelníky, až po srdiečkové náramky. 

Farby lásky

Červená sa spája so srdcom, symbolizuje lásku, vášeň a dynamiku. Červený šperk je ideálny pre vášnivú ženu, ktorá sa nebojí pozornosti. Romantická ružová je typickou farbou pre jemnú ženu. Ružovú môžeme chápať ako farbu čistej a nevinnej lásky. 

Sofia-prstenSofia-privesokSofia-nausniceSofia-nahrdelnik

Sofia-pearlsVýnimočné perly

Ich výnimočná krása sa drží v obľube už stáročia. Každá perla je unikátnym dielom prírody. Je jedinečná tak, ako je jedinečná každá žena. Ukážte vašej milovanej, že je pre vás dôležitá a darujte jej šperk s pravou perlou. Siahnite po klasických perlových náušniciach alebo prívesku. 

Romantické zásnuby

Ženy romantiku jednoducho milujú. Využite valentínsku atmosféru a pripravte si zásnuby, na aké nezabudne. Ak ste rozhodnutý, že vaša milá je tá pravá, neváhajte a vyberte jej dokonalý zásnubný prsteň. Ako vybrať ten správny sa dozviete TU.

Sofia-prstenSofia-prstenSofia-prstenSofia-prsten

Men-jewelryNiečo pre mužov

Nezabudnite potešiť originálnym darčekom aj mužov. Môžete vyberať z rôznych štýlových pánskych doplnkov. Správne zvolený pánsky šperk vie aj jednoducho oblečenému mužovi dodať ten správny šmrnc. Medzi najobľúbenejšie patria náramky z kože či polodrahokamov. Siahnuť však môžete aj po masívnejšej oceľovej alebo striebornej retiazke na ruku. Dobrou voľbou pre praktických mužov budú určite kvalitné hodinky.

Množstvo krásnych valentínskych darčekov nájdete v e-shope Sofia.sk